Vyhledávání

Administrativní pracovník/ce

Pokud hledáte stabilní, zajímavou práci a máte rádi nové výzvy, budeme se těšit na spolupráci.

Hledáme nové kolegy/yně na pozici Administrativní pracovník/ce

Náplň práce:

  • objednávání zboží od dodavatelů a jeho následné naskladnění
  • zpracování objednávek, vystavování dodacích listů a faktur
  • telefonická a e-mailová komunikace se zákazníky a zahraničními dodavateli
  • řešení reklamací
  • běžná administrativa vyplývající z činnosti oddělení

Požadujeme

  • min. SŠ vzdělání
  • znalost MS Office
  • komunikativní znalost anglického jazyka slovem i písmem
  • dobré komunikační a organizační schopnosti, samostatnost v plnění úkolů
  • praxe v oboru výhodou
Nabízíme
  • smlouvu na HPP
  • 5 týdnů dovolené
  • kurz anglického jazyka ve firmě
  • příspěvek na stravování
  • odpovídající platové ohodnocení
  • odměňování dle obchodních výsledků firmy
Staňte se součástí našeho týmu a zašlete nám Váš životopis nav.ruzicka@rem-technik.cz
NOVINKY

27.8.2024

Srpnové vydání časopisu Elektroprůmysl

Přečtěte si o našich produktech v srpnovém čísle časopisu Elektroprůmysl.

více

27.8.2024

Relé REER SR4/SR4C

Prohlédněte si ceník bezpečnostních relé SR4/SR4C.

více

21.8.2024

Nouzová tlačítka XA1E

Podívejte se na vybrané typy bezpečnostních tlačítek XA/XW s nízkou zástavbou.

více

7.8.2024

Ozubené hřebeny ZS

Naše přesné ozubené hřebeny s dvojnásobným počtem vrtání eliminují potřebu složité montáže.

více