Vyhledávání

Technik pro průmyslovou automatizaci

Společnost REM-Technik s.r.o. je stabilní rodinnou firmou, která od roku 2002 dodává na český a slovenský trh techniku a komponenty pro průmyslovou a domovní automatizaci. Jsme výhradní distributor předních německých a japonských značek s tradicí až 75 let.

• Milujete nejnovější technologie a produkty?
• Chcete být v centru dění průmyslové automatizace a pomáhat zákazníkům rozšiřovat jejich znalosti?

Pak hledáme právě vás! Technika pro průmyslovou automatizaci.

Co vás čeká:

Technická podpora – budete technickou podporou v projektech průmyslové automatizace.
Hledat to nejlepší řešení pro zákazníky – máme rozsáhlé spektrum dodavatelů, takže budete mít z čeho vybírat.
Práce nebude jen od stolu – pro lepší pochopení aplikace občas zajedete i na schůzku k zákazníkovi (1x týdně).
                                                   Každý den bude jiný.
Profesní zdokonalování – stále si budete rozšiřovat znalosti, objevovat nové věci a získávat další zkušenosti. Podpoříme Vás v tom.

Co požadujeme:

Technické znalosti: základní zkušenost s programováním a vyhlášku 50
Vzdělání a praxe: VŠ/SŠ vzdělání tech. směru, nebo zkušenost s průmyslovou automatizací
Angličtina: bez angličtiny se neobejdete
Řidičský průkaz sk B

Připojte se k nám a buďte součástí inovací!

Pokud vás tato nabídka zaujala, neváhejte! Těšíme se na vaši odpověď.

Zašlete nám Váš životopis na:
v.ruzicka@rem-technik.cz.

NOVINKY

8.10.2024

Bezpečnostní senzory R-SAFE RFID